Pomoc drogowa

Całodobowa Pomoc Drogowa Katowice. Jeździmy na całym Śląsku i Polsce. Holowanie Katowice, transport samochodów osobowych i dostawczych, które uległy awarii na drodze lub brały udział w kolizji czy wypadku drogowym. Gwarantujemy szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny usług!

Zadzwoń: +48 519 582 307

Nasz kierowca dostępny jest pod całodobowym numerem telefonu, proszę dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszenie, na terenie Katowic dojeżdżamy do klienta w 15 minut. Okoliczne miasta max 30 minut.

Obsługujemy klientów biznesowych oraz indywidualnych. Wystawiamy faktury VAT.

Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc drogowa Katowice

Wyspecjalizowana, całodobowa pomoc drogowa.

Od lat pracujemy na naszą markę, doskonaląc sprzęt i pracowników, aby świadczyć usługi holowania i transportu pojazdów na jak najwyższym poziomie.
Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę i błyskawicznie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia. Ilość dostępnych samochodów pozwala nam być w ciągłym pogotowiu, dzięki czemu możemy maksymalnie skrócić czas oczekiwania na holownik.

Nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt, gwarantują jak najlepszy serwis i bezpieczeństwo powierzonego mienia. Dbamy o komfort i satysfakcję naszych Klientów, o czym świadczą nasze referencje.

całodobowa pomoc drogowa katowice

Całodobowa Pomoc Drogowa

Naszą siedzibą są Katowice i to właśnie tutaj jesteśmy na miejscu zdarzenia w 15 minut, ale oferujemy również pomoc dla klientów ze Śląska i całej Polski oraz Unii Europejskiej. Reagujemy na każde wezwanie w trybie pilnym oraz całodobowym (24/7 również w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy).

Godziny pracy: od poniedziałku do niedzieli (przez całą dobę)

Zadzwoń: +48 519 582 307


pomoc drogowa katowice 24h

Holowanie 24H

Czas oczekiwania na pomoc drogową zależy od kilku czynników takich jak odległość w jakiej znajduje się nasz pracownik od miejsca zdarzenia, jednak przeważnie czas oczekiwania na pomoc drogową wynosi 30 minut.

Zadzwoń: +48 519 582 307


pomoc drogowa i holowanie samochodów

Wynajem lawety

Oferujemy wynajem lawety zapinanej do samochodu, autolawety i lawety z kierowcą.

Dla osób chcących wynająć lawetę mamy dwie możliwości, laweta ze stawką godzinową - wraz z samochodem otrzymują Państwo zawodowego kierowcę. Druga opcja to wynajem samochodu na kilometry, płacisz tyle ile przejechałeś. Opcja ta dostępna jest z naszym kierowcą lub bez.

Zadzwoń: +48 519 582 307


pomoc drogowa cennik

Atrakcyjny cennik

Nasze ceny za usługi pomocy drogowej, holowania lub wynajmu lawety dostosowujemy do wymagań rynku i oczekiwań klientów. Dokładamy wszelkich starań by proponowana przez nas oferta była atrakcyjna dla klienta. Zapewniamy atrakcyjne rabaty i stawki niższe od konkurencji o co najmniej 10%. Skontaktuj się by otrzymać więcej informacji.

Przykładowy cennik
Sprawdź ceny holowania jakie obowiązują w Katowicach i aglomeracji Śląskiej

  • Holowanie na terenie Katowic - 150 zł*
  • Holowanie w obszarze całej aglomeracji Śląskiej - 150 - 400 zł*

* Cena na stronie internetowej nie stanowi oferty. Wysokość stawki może ulec zmianie w zależności od uszkodzeń pojazdu oraz odległości od Katowic. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie z nami.

Zadzwoń: +48 519 582 307


Mechanik Katowice

Potrzebujesz czegoś więcej?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również całodobowy serwis samochodowy, w którym zajmujemy się ogólną mechaniką oraz elektryką samochodową. Posiadamy również zaplecze blacharsko lakiernicze. Dla klientów i osób poszkodowanych w wypadkach samochodowych oferujemy bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy. Dopełniamy wszelkich formalności prawnych, dlatego wsiadasz i jedziesz.