Auto zastępcze

BEZPŁATNE AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY

Już nie musisz dzwonić do towarzystwa ubezpieczeniowego by otrzymać auto zastępcze. Otrzyma auto zastępcze niezależnie od zakładu ubezpieczeniowego w jakim ubezpieczony był sprawca zdarzenia, wystarczy zadzwonić pod nasza całodobową infolinie +48 519 582 307.

Bezgotówkowy wynajem pojazdu zastępczego z OC sprawcy! Miałeś stłuczkę? Ktoś uszkodził Twoje auto? Zostałeś bez samochodu? Dobrze trafiłeś! Pozostań mobilny!

Zadzwoń: +48 519 582 307

Auto zastępcze samochód zastępczy z oc sprawcy

BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM AUTA ZASTĘPCZEGO

Wynajem bezgotówkowy - po podpisaniu odpowiednich dokumentów zwracamy się do Ubezpieczyciela sprawcy wypadku/kolizji o zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego!
Wszystko odbywa się w formie bezgotówkowej, co wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy.
Koszty wynajmu auta zastępczego są w 100% pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy!
W naszej wypożyczalni macie Państwo 100% pewności, że nie zostaniecie obciążeni kosztami wynajmu auta zastępczego nawet w przypadku gdy ubezpieczyciel odmówi wypłaty.
Nie pobieramy kaucji! Brak limitów kilometrów!
Posiadamy tylko najnowsze modele samochodów z rocznika 2014/2015!

Zadzwoń: +48 519 582 307

Co zrobić by otrzymać auto zastępcze oraz inne świadczenia?

  1. Po prostu zadzwonić do nas pod całodobowa infolinie +48 podczas rozmowy przedstawiają Państwo zaistniałą sytuacje, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dotyczące auta zastępczego, lub likwidacji szkody komunikacyjnej. Możesz również skorzystać z formularza zamówienia auta zastępczego z oc sprawcy.
  2. Dostarczymy pojazd we wskazane miejsce, i odbierzemy  po zakończeniu likwidacji szkody, pomagamy w formalnościach z towarzystwem ubezpieczeniowym.
  3. Jako jedyni obsługujemy szkody międzynarodowe, również z poza Unii Europejskiej, oraz strefy Schengen.

Zadzwoń: +48 519 582 307

Potrzebujesz czegoś więcej?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również całodobowy serwis samochodowy, w którym zajmujemy się ogólną mechaniką oraz elektryką samochodową. Posiadamy również zaplecze blacharsko lakiernicze. Dla klientów i osób poszkodowanych w wypadkach samochodowych oferujemy bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy. Dopełniamy wszelkich formalności prawnych, dlatego wsiadasz i jedziesz.